Setkání a ježdění

První myšlenky na vznik našeho klubu se objevily na přelomu 2013/2014. I když jejich původní iniciátoři poměrně rychle odpadli, přesto se od ledna 2014 pravidelně scházíme a tvoříme.

březen 2018 - testování v Karviné

Tuto březnovou neděli jsme se sešli na Karvinském nádraží, kde má sídlo tamnější modelářský klub. Shodou okolností schůzka připadla na čtvrté výročí zahájení činnosti olomouckého klubu. A jak klub, tak i naše činnost se za tu dobu posunuly podstatně kupředu.
Číst celé →

podzim 2016

Protože se činnost našeho klubu přehoupla z fáze plánovací do fáze akční, nejsou olomoucká setkání už tak častá.

24. dubna 2016 - 818

V neděli jsme se sešli v olomouckém věžáku u nádraží. No, nebyla to nejlepší volba. Příště raději do cukrárny.
Po stránce obsahové to ale bylo velmi hutné setkání, na kterém jsme připravovali a ladili následující provozní setkání v červnu, září a listopadu tohoto roku.

23. ledna 2016 - Fontána

Od letoška jsme z technických důvodů přesunuli setkání na soboty. A zkusíme přejít do 18. patra u nádraží.
Ve Fontáně jsme probrali kalendář na tento rok, ve kterém je bohužel stále dosti neznámých. Jediné, co víme jistě, je skutečnost, že všem chybí pořádné ježdění.

listopad 2015 - výstava Mohelnice

O víkendu 14. a 15. listopadu 2015 proběhla v mohelnickém DDM Magnet tradiční podzimní výstava modelové železnice, které jsme se poprvé aktivně zůčastnili.
Číst celé →

11. října 2015 - Fontána

Klubové setkání začalo nepopulární administrativou, ale brzy se přehouplo k plánování listopadového ježdění v Mohelnici. Mimo obligátních mašinek tam bude k vidění i tunel mezi místnostmi a řízení provozu pouze telefonickým kontaktem.
Číst celé →

starší >>