Setkání a ježdění

První myšlenky na vznik našeho klubu se objevily na přelomu 2013/2014. I když jejich původní iniciátoři poměrně rychle odpadli, přesto se od ledna 2014 pravidelně scházíme a tvoříme.

<< novější

září 2015 - Mohelnice

O víkendu 5. a 6. září 2015 jsme spolupořádali první velké provozní setkání TT modulářů. Prostory dojednali mohelničtí kolegové ve svém domovském DDM a přijeli i kamarádi z Pardubicka a Prahy sdružení okolo Vojty Fíry.

10. května 2015 - Fontána

Květnové olomoucké setkání bylo poněkud chudší účastí, ale o to vydatnější programem. Dorazili i kolegové z Mohelnice, se kterými jsme probrali detaily vzájemné spolupráce. Řešil se kalendář akcí i stavba modulů a dopraven.

4. dubna 2015 - workshop Vrahovice

Konec března patřil hned několika modelářským svátkům. Protože ale nejen obrážením cizích akcí, ale především vlastní tvorbou je modulář živ, uspořádali jsme třetí pracovní setkání s jednoduchým cílem - urychlit stavbu dopraven.
Číst celé →

1. března 2015 - Fontána

Po-únorové setkání proběhlo v komorní sestavě a odpočinkovém tempu. Probírala se stavba dopraven, vozidla, plán budoucích akcí a vyvrcholením večera byla soutěž v kreslení.

31. ledna 2015 - Vrahovice

Návštěva Zababova v Olomouci a druhé pracovní setkání v Prostějově. K tomu uvítání nových členů a vzácných hostí. Řešila se digitalizace modulového ježdění, rozpočet a PR klubu a zejména postup stavby dopraven.
Číst celé →

30. listopadu 2014 - Fontána (možná naposledy)

Poslední setkání bylo zvláštní tím, že dorazili hosté a pravověrní "olomoučtí" moduláři jim počtem stačili jen těsně. Celkem tedy deset příchozích, čtyři za mohelnický klub, Martin z Lipníka a olomoucká pětice.
Pracovní program prakticky žádný, ale určitě důležité vzájemné poznání a výměna zkušeností a názorů.

7. až 9. listopadu 2014 - Pozořice

Po jarním teoreticko - výzvědném výjezdu do Pozořic jsme tentokrát byli přáteli z klubu Moduly Brno, pozvání k účasti i se svými moduly.
Číst celé →

28. září 2014 - Vrahovice

První provozní setkání našeho klubu. Účast jen pětičlená, nicméně všechny moduly dorazily a byly shledány schopnými provozu.
Číst celé →

31. srpna 2014 - Fontána

Druhé setkání ve fontáně. Zůčastněné nebudu vypisovat, nicméně museli jsme srážet stoly. Ke zlosti a poslechu hráli tentokrát Kelly (resp. Bláha) Family.
Hlavním bodem programu byla příprava prvního provozního setkání a s tím související finišování první vlny modulů. Mělo by to být devět traťových kousků...

starší >>